ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
پاک کننده چربی ( کنستانتره )

مشخصات اصلی


کنستانتره ترکیب یک به 100
قیمت: تومان

معرفی اجمالی محصول

در آشپزخانه های صنعتی یکی از مواردی که معمولا مشاهده میشود وجود چربی بر روی قسمتهای مختلف تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و حتی در قسمتهای دیگر به غیر از آشپزخانه صنعتی مثلا قسمت انبار ، سرد خانه و قسمتهای سرو غذا است که به مرور زمان اشکالاتی ایجاد میکند .

لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که چربی با ماندن و پاک نشدن بوی نامطبوع ایجاد میکند و میتوان گفت که اگر از محلولهایی که چربی را از بین میبرند استفاده کنید به نوعی بهترین روش برای مقابله با ویروسها را انتخاب کرده اید چون ویروسها بدنه ایی چربی شکل دارند .

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مایع چربی زدای بسیار غلیظ که یک پاک کننده بهداشتی آشپزخانه صنعتی است میتواند برطرف کننده مسایلی مثل جلوگیری از تجمع کثیفی و میکروب در مکانهای چربی مانده ،جلوگیری از بوی نامطبوع از تجمع باکتریها ، جلوگیری از ظاهر بد و موارد دیگر بشود .

برای استفاده از این محصول بهتر است که به میزان مورد نیاز با آب گرم مخلوط کنید و بر روی سطح اسپری کنید و بگذارید حد اقل یک دقیقه تا مناسب پنج بر روی سطح بماند و سپس پاک کنید یا آبکشی نمایید .

منظور از مقدار مورد نیاز 1 به 2 برای روغنهای به شدت سوخته / 1 به 5 برای فر و کباب پز و هود که روغنهایشان سفت شده /

1 به 20 الی 30 نظافت کلی / 1 به 50 الی 100 برای نظافت روزانهبرچسب ها: پاک کننده چربی , پاک کننده آشپزخانه , آشپزخانه صنعتی , چربی زدا , تجهیزات آشپزخانه های صنعتی , ضد ویروس , الکل صنعتی , پاک کننده چربی اجاق ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط